1920353_813735631974851_2098162274_nAr norėtum išbandyti save kaip įmonės vadovą?

 Tam, kad toliau galėtum papildyti savo CV įrašu „turintis patirties verslo vadovavime“, tereikia tik surinkti 3–5 asmenų komandą ir užsiregistruoti „Global Management Challenge Lithuania“ studentų varžybose.

Geriausios studentų komandos pateks į pagrindines varžybas ir daug kartų padidins savo galimybes būti pastebėtiems ir įvertintiems darbdavių Baltijos ir kitose šalyse.

 

Dalyvavimo studentų varžybose sąlygos

Global „Management Challenge Lithuania“ studentų varžybose laukiami Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokslo įstaigų studentų komandos*, kurios atitinka varžybų sąlygas:

1. Komandą turi sudaryti 3–5 dalyviai. Kiekvienas studentas gali dalyvauti tik vienoje komandoje.

2. Leidžiama sudaryti mišrias komandas, kurias sudarytų studentai* iš skirtingų aukštųjų mokyklų. Mažiausiai 60 % dalyvių turi studijuoti Estijos, Latvijos ar Lietuvos aukštosiose mokyklose (bakalauro studijų, magistro studijų ar mainų programos studentai).

3. Komanda registruojama į varžybas, kai iki varžybų pradžios jau yra užpildyti ir perduoti rengėjui registracijos dokumentai ir apmokėtas administracinis mokestis – 25 eurai už kiekvieną varžybų dalyvį.

4. Rengėjas turi teisę iš varžybų dalyvių pareikalauti papildomų dokumentų ir pažymėjimų, patvirtinančių išsilavinimą, ir diskvalifikuoti komandas, kurios neatitinka dalyvavimo sąlygų ar yra neapmokėjusios administravimo mokesčio.

Registruok savo komandą varžyboms čia.

Jei nori dalyvauti varžybose, bet nesudarai komandos, susisiek su mumis. Bandysime padėti!