Pieņem izaicinājumu un gūsti lielisko „Global Management Challengeˮ pieredzi!

 1. Studentu sacensības

Studentu sacensības ilgst 3 nedēļas un notiek 3 posmos. Studentu sacensībās drīkst piedalīties studenti, kuri mācās Igaunijas, Latvijas un Lietuvas republikā (t.sk. arodskolu un tehnisko universitāšu studenti), izveidojot 3-5 dalībnieku lielas komandas. Labākās studentu komandas iegūs automātisku iekļūšanu sacensību fināla etapā, kur nu jau cīnīsies par fināla vietu kopā ar uzņēmumu komandām.

Vairāk skatīt šeit.

 2.  Sacensības uzņēmumu komandām.

„Global Management Challenge Latviaˮ sacensības ilgst 5 nedēļas – 5 etapos. Sacensībās tiek gaidītas komandas 3-5 cilvēku sastāvā, kas veidotas no vienā vai vairākiem uzņēmumiem strādājošiem dalībniekiem. Tā kā liela daļa sacensību notiek virtuāli, tad nav būtiski vai komandas dalībnieki dzīvo tajā pašā ģeogrāfiskajā vietā. Labākās komandas nokļūs reģionālajā finālā, kuru uzvarētājkomanda dosies uz starptautisko finālu. Izmaksas par braucienu un nakšņošanu tiks segtas no organizētāju puses.

Vairāk skatīt šeit.

 3. „Global Management Challengeˮ vadības simulācijas sacensību iekšējais treniņš tavā organizācijā

Iekšējā treniņa saturs, garums, utt. tiks iekļauts līgumā. Papildus info: kristi@gmcbaltic.eu

NB! Our communication language is English. Sorry, for our poor Latvian, we will try to improve ourselves quite soon! Looking forward to hearing from you!